Bolesność podbrzusza po usunięciu macicy

Witam Jestem po operacji usunięcia macicy z przydatkami(2 miesiące).Nadal boli mnie podbrzusze i lewa strona.Ginekolog nic nie stwierdził złego. A mnie dalej boli i kłuję.Co to może być? Może coś"złego" się dzieje wewnątrz brzucha.Boję się i proszę o odpowiedź.Mam 60 lat. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jesli lekarz po badaniu uznał że nie ma powodów do niepokoju to proszę się nie martwić. Ja bez badania nie mogę więcej pomóc... To była duża operacja i pewien dyskomfort jest stanem normlanym w tej sytuacji. Gdyby ból nadal nie ustępował proszę kolejny raz udać się do lekrza.