Bolesność podbrzusza w 11-tygodniu ciąży
Witam! Jestem w 11 tygodniu ciąży i obecnie przebywam za granicą. Wczoraj miałam robione USG, pani doktor pokazała mi dziecko nad nim łożysko a nad łożyskiem znajdowała się duża czarna plama. Niestety pani doktor nie potrafiła mi powiedzieć co to jest. Dodam, że cały czas odczuwam bóle w podbrzuszu. Czy mam się czym martwić?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Na podstawie Pani opisu ciężko wnioskować co to jest ta "czarna plama", jeśli coś Panią niepokoi radzę jeszcze raz udać się do ginekologa/innego ginekologa.
Pozdrawiam