Bolesność podbrzusza w 6 tygodniu ciąży a USG

witam ! mam takie pytanie jestem w 6 tygodniu ciazy mam bole brzucha po lewej stronie, bylam wczoraj na pogotowiu i lekarz mnie wysmial. zrobił mi usg dopochwowe ( tak byle jak) i powiedzial ze nie widzi ciazy a macicy... czy to mozliwe ze w 6 tygoniu bedzie jeszcze nie widoczna? dopiero za tydzien mam wizyte u swojego ginekologa... prosze o odpowiedz

W 6 tygodniu ciąży powinien być widoczny pęcherzyk ciążowy w jamie macicy. Wsakzane byłoby celem określenia przebiegu ciąży wykonanie beta-HCG z krwi i kontrolę u prowadzącego ginekologa.