Bolesność podczas przełykania po zabiegu elektrokoagulacji

Witam. 2dni temu mialem zabieg elektrokoagulacje krwawiacego przelyku.. I czy teraz to normalne ze czuje bol przy przelykaniu sliny napojow i jedzenia ? I ile moze potrwac taka dolegliwosc

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe jest odczuwanie pewnych dolegliwości w zależności od tego z jakiego powodu było krwawienie i w której części przełyku. Proponuje udać się z całą dokumentacją do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.