Bolesność podczas zginania palucha u stopy

Witam. Od dwóch tygodni bolało mnie podczas mocnego prostowania i zginania palucha stopy. Mniej więcej w okolicy- między paliczkiem środkowym palucha, a śródstopiem (okolica aparatu trzeszczkowego). Nie przypominam sobie żebym doznał jakiegoś urazu, ewentualnie mogłem nadwyrężyć na treningu. Wczoraj po wykonaniu zabiegu ultradźwięków ból się nasilił i wystąpił niewielki obrzęk.Boli podczas chodzenia. Moje pytania brzmią:Czy to stan zapalny,jakie zabiegi fizykoterapeutyczne powinienem wykonywać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.