Bolesność promieniująca od pachy do łokcia

Dzień dobry. Od paru dni boli mnie ręka (wew strona od pachy az do "za łokcia". Jest to b.silny ból przy dotyku....nie czuje wplywy na siłę mięśni. Nie moge tylko dotykać tej reki ani opierać się na niej. Co to może być?

Małgorzata Panek

Należałoby ocenić przepływ krwi w obrębie ramienia. Czy występuje obrzęk ?zaburzenia czucia? Porażenie mięśni? Jeśli nie, może być to związane z przeciążeniem.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub w przypadku odpowiedzi twierdzącej na któreś z pytań, bądź nasilonych dolegliwości bólowych zgłosić się na SOR.
Pozdrawiam