Bolesność rąk w okolicach łokci i ramion a możliwe dolegliwości

o jakiegos czasu bolą mnie rence w okolicach łokcia i ramienia bolą mnie też całe dłonie z wieszchu oraz połoczenie reki z barkiem

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę udać się do lekarza POZ, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności konsultacji ortopedy lub odpowiednie badania.