Bolesność ramienia a ograniczona możliwość poruszania

Dzień dobry. Pytanie 1. - mam duży ból prawego ramienia i mam ograniczone poruszanie ręką które bolli stosuję ćwiczenia, masaże maści i to trwa już 10 miesięcy co zrobić dalej - nikt nie wie od czego a po za tym nie mogę otrzymać skierowania na badania i prześwietl.Proszę o pomoc. Pytanie 2. Moja córka ma silny ból głowy wieczorem i rano w południe ustaje. Ból ten promieniuje od czoła za uchem w kier. potylicznym, leki mało pomagają proszę o pomoc e- maila irena.grobelna@o2.pl

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Pyt. 1 musi sie udac Pani do ortopedy i wykonac odpowiednie badania
Pyt. 2 zalecam wizyte córki u neurologa oraz laryngologa oraz kontrole ciśnienia.

Pozdrawiam