Bolesność ramion, mrowienie u 19-latki

Witam Od trzech dni mam dosyć dziwną dolegliwość. Wydaje mi się że moje ramiona są jakieś osłabione, czuje jakby uczucie ciężkości, często po palcach przechodzi mi również mrowienie. Do tego czuje ogólne ciągłe zmęczenie. Dodam że od tygodnia po długiej przerwie zacząłem swoją przygodę z ćwiczeniami. Mam też stwierdzoną nerwice lekowa. Od jakiegoś czasu budze się też w nocy lub rano z odciskami na ramionach i barkach od snu. Proszę mi powiedzieć od czego mogę to mieć? Czy jest powód do obaw?

Polecam wykonać badania morfologiczne i dodatkowe zlecone przez lekarza POZ. Może to wynikać z niedoboru witamin, czy też minerałów. Warto się skonsultować z lekarzem. Ogólne osłabienie może też być rezultatem chronicznego stresu, na który są narażone osoby z nerwicą lękową. Nie piszesz nic o ewentualnej psychoterapii - polecam abyś takową podjął i rozpoczął pracę nad pozbyciem się lękowego problemu. Pozdrawiam,

Witam,
mozliwe,że jest to część nerwicy,która ma swoją kontynuację w marzeniach sennych i być może Pana reakcjach obronnych w trakcie snu.Jednym ze sposobów leczenia jest w takich przypadkach psychoterapia.Mozna z niej skorzystać także w ramach publicznej służby zdrowia.Obejmuje m.in.pracę z marzeniami sennymi będącymi sposobem odreagowania napięć istniejących w zyciu codziennym.
Pozdrawiam i zachęcam.