Bolesność ręki a obecność skrzepu

Witam, od kilku miesięcy mam ból prawej ręki. Nie jest jeszcze tak silny że sie wytrzymać nie da, ale jednak jest bardzo dokuczliwy. Szczególnie dokucza mi ból przedramienia. Wydaje mi się że może mnie boleć kość bądź jakaś żyła, gdyż ból wydaje się być spowodowany tak jakby małtm zakrzepem i po jakimś czasie tak jakby sie odblokowuje. Ale wydaje mi sie ze nie moze to byc spowodowane krwią gdyż byłam krwiodawca i wyniki mialam dobre (od roku nie oddaje krwi, oddawalam 3-4 razy). Pozdrawiam

W takich sytuacjach warto skonsultować się z lekarzem, który zdiagnozuje lub zleci odpowiednie badania i dalsze konsultacje. Jeśli wykluczone zostaną inne choroby lub trudności somatyczne, będzie to oznaczać psychogenne podłoże bólu, a wówczas warto zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty i pracować nad emocjonalnymi przyczynami dolegliwości.

Dzień Dobry Pani,

Z tego, co Pani napisała może to być ból nawykowego ułożenia ręki, przy komputerze.

Jednak najrozsądniej będzie, jeśli wstępnie skonsultuje to Pani z lekarzem pierwszego kontaktu, a on zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Życzę Pani dużo dobrego,
Irena Mielnik-Madej