Bolesność ręki, pleców i okolicy łopatek

Witam, od jakiegoś czasu mam ból całej lewej ręki oraz bóle pleców między łopatkami. Ból jest tak silny, że nie umożliwia wykonywania wielu czynności, między innymi podnoszeniu ręki do góry. Nie miałam żadnego wypadku ani urazu, więc zupełnie nie wiem co jest przyczyną mojego problemu. Z góry dziękuję za odpowiedź-mkj1960

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ortopedycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę doradzić w tej sytuacji to kontakt z ortopedą, który najpewniej zleci wykonanie badań obrazowych.