Bolesność ręki po operacji cieśni nadgarstka

Witam jestem 3 miesiące po operacji cieśni nadgarstka ból ręki nadal się utrzymuje więc zostałam skierowana na rehabilitację po pierwszej rehabilitacji wystąpił obrzęk ręka jest spuchnięta i nadal utrzymuje się ból

Witam,
Czasami, w sytuacji kiedy więzadło poprzeczne nadgarstka, czyli struktura uciskająca nerw pośrodkowy, nie została do końca przecięta, dolegliwości bólowe i drętwienia mogą znacznie się nasilić. Sytuacja taka wymaga ponownego zabiegu.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia