Bolesność ręki po uderzeniu

Uderzyłam się kilka razy kluczem francuskim w rękę z całej siły przypadkowo. Teraz nawet nie mogę ruszyć ręką ani nic podnieść. Boli bardzo gdy dotykam lub ruszam. Mam lekki obrzęk ale nie ma zasinienia. Co mi się stało ?!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez dokładnego wywiadu i badania.
Nie wiem też jak silny był ten uraz i czy mógł spowodować złamanie.
Proponuję udać się do ortopedy i wykonać RTG okolicy narażonej na uraz. Do tego czasu, proszę stosować zimne okłady, odciążyć kończynę i stosować maści przeciwbólowe oraz doustne środki przeciwbólowe.
Pozdrawiam