Bolesność, skurcze jelit i stolce biegunkowe a refluks żołądkowo-przełykowy

Panie doktorze, proszę o Pana opinię w mojej sprawie. Od dłuższego czasu odczuwam dyskomfort w obrębie brzucha i pracy jelit. Często boli mnie w górnej części w prawym boku. Jelita pracują bardzo głośno, mam skurcze, stolce biegunkowe, ale najgorsze i bardzo krępujące są cuchnące wzdęcia, niemalże po każdym jedzeniu. lekarz podejrzewa u mnie refluks. Jeszcze mam pytanie- czy można z Panem Doktorem umówić się na wizytę w Gorlicach np. prywatnie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, z mojej strony powiem ze powyższe objawy sa bardzo niespecyficzne i żeby wykryć przyczynę zalecałbym wykonac badanie USG jamy brzusznej, badanie na krew utajona i jeżeli w ostatnim czasie nie była wykonywana to zleciłbym kolonoskopię. Objawy takie moga byc czysto czynnościowe ale takze mieć przyczynę w konkretnej patologii jelit. Pozdrawiam