Bolesność stawów a strzelanie w kolanach

Od wielu lat towarzyszą mi bardzo mocne bóle stawów.Często zdarzają mi się "blokady" w stawach,np. w ramieniu-nie mogę wtedy ruszyć ręką,każda próba ruchu jest bolesna a wręcz nie mam siły wykonać ruchu, gdyż czuję się jakby ręka była w gipsie,zablokowana.Gdy przykucnę,nie potrafię sama się podnieść,muszę się czegoś przytrzymać, ciągle towarzyszy mi tzw "strzelanie" w kolanach. Bardzo częsty ból kostek.Mam 23lata.Wyniki badań krwi (RF) ok. Co może powodować taki stan zdrowia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Obajwy mogą świadczyń o niedoborze glukozaminy w chrząstkach stawowych, wapnia oraz witaminy D. Aby postawić właściwą diagnozę konieczne jest badanie lekarskie, najlepiej przeprowadzone przez ortopedę.
Pozdrawiam