Bolesność stawów i kości a stres

Witam, mam pewien problem ostatnio z bólem. Bolą mnie stawy i kości, albo mięśnie wokół. Ciężko określić konkretnie z powodu promieniowania bólu. Mam bóle głowy, krwawienia z nosa (nie mam kataru) i generalnie nie mogę się wyspać, cały czas chodzę zmęczona. Dochodzi do tego rwanie w rękach i nogach, ból w krzyżu i problemy z jelitami. Lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to przez stres, ponieważ mam nerwobóle. Nie zlecił badań. Czy stres może powodować taki ból kości?

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, żę są to dolegliwości wynikające ze stresu, jednak na pewno warto wykonać badania dodatkowe, ponieważ objawy są niespecyficzne i jednocześnie niepokojące.