Bolesność stawów u 22-letniego mężczyzny

Mam 22 lata a dolega mi coś podobnego do reumatyzmu, kręci mnie w łokciach i barkach, łokcie dusi mnie czasami w klatce (jakby kość chciała się przebić przez jakiś organ ) i trochę mniej wszystkie inne stawy stają się coraz bardziej szkaradnem e. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale ogólnie jestem bezsilny i mentalnie czuję się staro, wszystko zaczęło się 2 lata temu po pobiciu po którym wylądowałem z urazem głowy. Do jakiego lekarza mam się udać w celu zbadania stawów ? z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu lekarz określi konieczność udania się do specjalisty ortopedy lub reumatologa.