Bolesność stawu biodrowego a proteza

Mam 50 lat, od szesciu mam proteze calkowita stawu biodrowego...ostatnio bardzo mnie boli -i w dzien i w nocy biodro, caly posladek, nie moge siedziec i przy kazdym kroku slychac stukniecie protezy.Mieszkam teraz za granica..i nie wiem, czy to normalne po operacji..pierwsze lata byly ok, nioe bolalo i bez stukow. Czy takie objawy sugeruja, ze trzeba szybko cos zrobic...kolejna operacje?,O czym swiadczy takie stukanie. Bardzo prosze o odpowiedz , pozdrawiam, Goska.

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości wykonania badań obrazowych, jednak Pani objawy mogą wskazywać na obluzowanie się protezy. W takim wypadku konieczna jest reoperacja. Proszę zgłosić się do ortopedy w celu rozpoczęcia diagnostyki.