Bolesność stawu skokowego po zwichnięciu

2 i pól miesiaca skrecilem kostkę ,zamiast udac się do lekarza uznalem ze rozchodze kostke,lecz po miesiacu powracajacych bolów(glownie po wysilku) udalem sie do rehabilitanta ,który powiedzial ze cos sie zle zroslo i ustawil ja prawidlowo. po tym jak bol po przestawieniu przeszedl (5 dni) zacząlem grac w kosza i po 5 dniach zaczel mnie bolec staw skokowy. 3 tygodnie temu udalem sie do ortopedy ktory po przeswietleniu(wszystko zroslo sie prawidlowo) przepisal wkladki ktore nic nie daly.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.