Bolesność stopy podczas uprawiania sportu

Mam pytanie do ortopedy. Czuję w trakcie wykonywania sportu(biegania,gra w siatke), silny ból w prawej stopie po wewnetrznej stronie, boli bardzo, czasem nawet na noge stanąć nie potrafię, a jak rozchodzę, to troszkę mniej. Rodzinny zlecił mi RTG, mam zdjęcie na płytce w pdf., oraz opis:Zwęzenie szpary stawowej stawu śródstopno paliczkowego palucha ze sklerotyzacją powierzchni stawowych oraz wyostrzeniami kostnymi na ich krawędziach. Co to znaczy? Jak leczyć?Mam 30 lat. Pozdrawiam i dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić odpowiednie postępowanie lecznicze konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ortopedy.