Bolesność szóstki a leczenie kanałowe

Witam mam pytanie ma zęba szóstkę górną z ostrym stanem zapalnym wcześniej przez rok czasu też leczyłam szóstkę górna tylko z lewej strony ponieważ ząb miał nie typową budowę anatomiczna i było dużo powikłań i trudny dostępn do kanałów czy ta druga szóstka z prawej strony tez może być taka ciężka do leczenia czy powinam dostać antybiotyk ? Dodam ze wszystkie zęby ma leczone pod mikroskopem ząb boli przy nacisku i dotyku. Oraz przy schulaniu i w nocy co zrobić czy odpuśodpuści sobie nie męczy sie

Witam, odpuszczenie sobie jest jednoznaczne z usunięciem zęba. Proszę zadać sobie pytanie, czy Pani na nim zależy, wydaje mi się, że odpowiedź nasuwa się sama. Proszę dobrze zastanowić się przed podjęciem ostatecznej i radykalnej metody leczenia tego zęba bo drugi już w tym miejscu nie wyrośnie. Pozdrawiam