Bolesność uda a wynik RTG biodra

Witam, mój problem to bolące udo! Zaczęło się jakieś 5 miesięcy temu od bólu biodra, RTG nic nie wykazało, potem ból przeszedł na udo, ale bóle minęły! Miałam 4 miesiące spokoju! Lekarz wtedy powiedział tylko że to prawdopodobnie od kręgosłupa! I bóle wróciły teraz, boli co rusz to inne miejsce na udzie, czasem gdzieś w biodrze! Są to bóle głównie piekące, palące, rozpierające! Nie utrudnia mi to specjalnie chodzenia, a nasila się chyba podczas siedzenia! proszę o poradę!

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę wykonać rtg kręgosłupa, ewentualnie rezonans, wskazana konsultacja ortopedyczna/ neurologiczna.
Pozdrawiam