Bolesność w okolicy genitaliów po operacji przepukliny pachwinowej

Panie Doktorze w mój tato kilka lat temu przeszedl operacje przepukliny pachwinowej, ma wszyta siatkę. Niestety po kilku miesiacach od zabiegu pojawiły sie dolegliwości bólowe. Pieczenie zakończenia członka, "wciąganie penisa do środka" tak opisuje to tata. Byliśmy już u wielu lekarzy: urologów, chirurgów, neurochirurgów, neurologów. Niestety nie uzuskaliśmy nigdzie pomocy w postaci przyniesienia ulgi tacie. Te dolegliwości całkiem wyłączyły go z życia. Jaka może być tego przyczyna?

Nie jestem w stanie poradzić na odległość nie widząc i nie badając pacjenta!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Jeżeli tylu specjalistów z różnych dziedzin nie potrafiło rozpoznać przyczyny dolegliwości - to jak ja mogę to zrobić na odległość?!?! Proponuję konsultację u operatora przepukliny. zż