Bolesność w okolicy pępka a ognisko endometrialne

Panie Doktorze, chciałam zapytać. Dwa lata temu miałam operację usunięcia prawego jajnika, okazało się, że w jajniku była torbiel endometrialna, czyli endometrioza. Jest już dwa lata od operacji, odczuwam ból w okolicy pępka , a na/w szwie zauważyłam jakby taką plamkę czy ból i ta plamka może świadczyć o powstaniu ogniska endometrialnego?

Aleksander Ropielewski

Bez badania przedmiotowego i USG nie jestem w stanie potwierdzić, ani też wykluczyć takiej możliwości. Proszę skontaktować się z ginekologiem.