Bolesność w podbrzuszu a brak orgazmu podczas stosunku seksualnego

Witam. Podczas stosunku odczuwam ból w podbrzuszu, często też ból jajników. Niedawno okazało się, że mam torbiel - została już wyleczona, przy okazji zrobiłam cytologię, w której wyszło zapalenie bakteryjne szyjki macicy, na które dostałam globulki dopochwowe i zakażenie także zostało wyleczone. A mimo to nadal odczuwam ból i to praktycznie w każdej pozycji. Do tego w żaden sposób nie osiągam orgazmu. Nie wiem w czym tkwi problem. Może ktoś coś podpowie ? Pozdrawiam.

Witam. Być może takie objawy uwarunkowane są Pani budową anatomiczną. Proszę szczerze porozmawiać z ginekologiem.