Bolesność w podbrzuszu a obecność guzków

Od tygodnia odczuwam lekki bol w.podbrzuszu, ktory nasila sie w momencie ucisku jednego, konkretnego miejsca. Ginekolog wykluczyl problemy z ukladem rozrodczym i zasugerowal, ze bol moze pochodzic od wyrostka bądz z tkanki podskornej. Usg jamy brzusznej tez ok. W miejscu bolu wyczuwam male zgrubienie (guzek?), ktore boli po nacisnieciu, jakby mi ktos wbijal szpilki. Dodatkowo, od 2 dni bol sie troche nasilil, gdyz promieniuje do pleciw i pachwiny. Boli juz sama skora przy dotyku (nerwobol?).

To może być także nerwoból, jednak przy USG jamy brzusznej warto zmienić głowicę i ocenić podawane przez Panią zgrubienie.