Bolesność w przypadku rwy kulszowej

Dzien dobry.mama od dluzszego czasz ma rwe kulszowa,dostala 5 zastrzykow i tabletki ktore pomogly ale niestety najgorzej jest rano,p.doktor powiedziala ze moga to byc sprawy reumatologiczne.co robic zeby tak nie bolalo.Dziekuje za pomoc.

Piotr Pilarski

Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić. Sugeruję udać się na wizytę do lekarza rehabilitanta.

Pozdrawiam.