Bolesność wewnętrznej strony kolana

Witam! Od pewnego czasu boli mi kolano od wewnętrznej strony.Ból jest odczuwalny jak długo mam nogę zgiętą,jak klęcze i jak dotykam to też odczuwam.Proszę o pomoc,Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej poradzić konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza ortopedy. Bez badania można jedynie zaszkodzić.

Aleksander Ropielewski

Niestety, bez przeprowadzenia badania ortopedycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Pańskie objawy mogą być powodowane uszkodzeniem łąkotki przyśrodkowej