Bolesność zęba a konieczność leczenia kanałowego

dolna lewa 6. przy ostatniej wizycie zalecono mi leczenie kanałowe(brak pieniedzy)i chcę go wyrwać jednak do tej pory nie udałam się z tym do odpowiednich osóbten ząb boli niemiłosiernie od dwóch dni .od dziś rana boli też dziąsło które jest po całej lewej stronie spuchnięte a zauważyłam też dziś ze z drugiej strony wyszła mi z boku dziąsła 8.może z tej strony też się wyrzyna? czy to coś poważnego ? czy mogę poczekać kilka dni z wizytą czy przyjmą mnie od razu? ratuję się goździkami i Antidolem

Aleksander Ropielewski

Sugeruję jak najszybsze usunięcie zęba. To czy zostanie Pani przyjęta od razu do lekarza zależy od możliwości kliniki.