Bolesność zęba po leczeniu kanałowym u 33-letniej osoby

Witam 9 stycznia miałam leczenie kanałowe górnej 7. Mineły 2 tygodnie a ja nadal odczuwam dyskomfort tego zęba. Boli dziąsło lekarka stwierdziła że przebiła się ćwiekiem i stąd ten ból mam zapisany antybiotyk Metronidazol. czasami jest lepiej czasami gorzej. boli dziąsło nad tym zebem i szczęka. Czy to minie czy zęba będę musiała usunąć skoro antybiotyk nie pomoże

Witam, nie pisze Pani z jakiego powodu było przeprowadzane leczenie, czy zostało skończone czy założono tylko opatrunek. Jeżeli kanały zostały już wypełnione ostatecznie to prawdopodobnie trzeba będzie zrobić zdjęcie tego zęba i być może jeszcze raz przeleczyć kanały.Uważam, że powinna Pani zgłosić się do gabinetu. Pozdrawiam