Bolesność żołądka a brązowo-żółta biegunka

Dzień dobry, Mam problem i martwię się ,że to coś poważnego. Od jakiegoś czasu miewam bóle żołądka po każdym posiłku a nawet po wypiciu wody czy kawy. Ból jest dosyc silny i obejmuje głównie brzuch oraz dolne jego partię. Przy tych dolegliwościach pojawia się biegunka o kolorze brązowo-żółtym z jakimś śluzem bądź przezroczystą wydzieliną przypominającą śluz. Nie raz pobolewa mnie strona tam gdzie znajduję się nerka. Trwa to już od 3 tygodni. Lekarz stwierdził ,że to zatrucie. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nadal objawy występują konieczna jest wizyta u lekarza gastroenterologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się ponownie do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie wykonanie badań endoskopowych.