Bolesność żołądka a picie dużej ilości kawy w ciągu dnia

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z żołądkiem. Problem pojawia się najczęściej rano. Kiedy wstaje pójdę do pracy zaczynam odczuwać bol żołądka. Kiedy jestem juz w pracy odczuwam kwasnosc w żołądku i czasami cofa mi się to kwaśne w żołądku. Od jakiegoś czasu mam również biała flegme która jest kwaśna. Dodam jeszcze ze nie jadam sniadan ani różnego rodzaju posiłków. Cale 10 godzin nic nie jem za to pije 3 mocne kawy dziennie. Proszę o konsultacje w tej sprawie. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to choroba refluksowa lub choroba wrzodowa żołądka. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o konieczności dalszej diagnostyki.