Bolesność żołądka u 18-letniej osoby

Witam od 6 dni boli mnie żołądek na początku ból sie pojawial na krótki czas i znikal ale od 3 dni ból nie znika i co pare minut sie nasila nie do wytrzymania . Nie towarzyszy temu gorączka ani biegunka.Mialam nudności, No-spa mi raczej nie pomagala dodam ,że mam 18 lat . Proszę mi pomóc chociaz zdiagnozowac co może mi być . Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Należałoby pilnie wykluczyć chorobę wrzodowa. Doraźnie może Pani stosować No-spe i leki obniżające kwaśność żołądka typu omeprazol czy pantoprazol dostępne bez recepty. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, a w przypadku silnych dolegliwości bólowych na SOR.
Pozdrawiam