Bolesność żołądka w 11-tygodniu ciąży

Witam !Jestem w 11t.c. Od 5-6 tygodni narzekam na bóle żołądka które w ostatnich 2 tygodniach się nasilają. Narzekam na poranne mdłości to jest trzecia ciąża wiedz wiem że bole brzucha i mdłości są naturalne. Bóle nasilają sie po posiłku czuje go całymi dniami i w nocy, nie mam ochoty na jedzenie ciągłe uczucie sytości nawet gdy burczy mi w brzuchu ciągle mi sie odbija. Lekarz rodzinny polecił mi siemię lniane jednak to nie pomaga biorę tez rennie pije miete i rumianek czy mogą być to wrzody?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej objawy mogą wynikać z choroby wrzodowej. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić bardziej jednoznacznie. Sugeruję kontakt z gastrologiem.