Bolesności brzucha po transferze in-vitro

witam.dzis mija 7 dzien od transferu in vitro 3 dniowego zarodka. to 2 transfer. od 2 dpt boli mnie bardzo brzuch jak na miesiaczke, kluje jajnik. ciaza czy nie? kiedy dochodzi do implantacji zarodka? bo to ponoc boli. Biore estradiol 3razy po 2mg i 3 razy progesteron 200mg dopochwowo. co mam myslec? test mam dopiero 17 lutego. przy ostatnim transferze 7 dpt dostalam miesiaczke. tez bolalo.pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Trudno ocenić dolegliwości, w którym kierunku pójdą. Do zagnieżdżenia dochodzi ok 8-12 dnia.