Bolesny guz na kolanie

Witam posiadam pewnego guza na prawym kolanie jest on duży . Boli po dotknięciu nie miałem żadnego wypadku więc nie mam pojęcia co to jest . Boli również gdy chwilę postoję . . . Załączam zdjęcie z chorym i zdrowym kolanem . (prawe chore ) http://www29.zippyshare.com/v/81509292/file.html

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym umiejscowieniu może być wiele różnych guzków. Może to być: tłuszczak, kaszak, ganglion, torbiel Bakera. Najlepiej skonsultować się z chirurgiem. Trzeba najpierw zrobić USG, albo jeśli jest taka możliwość i potrzeba wyciąć zmianę i poddać badaniu histopatologicznemu. Wtedy na 100% będzie wiadomo co to jest.