Bolesny guzek na pięcie

witam od kilku tyg,mam problem z malym dziwnym cos,na pięcie mam cos w stylu malego guziczka wyczuwalnego reka,ale nie widac nic,tylko go czuje,moze nie przeszkadzaloby ale przy nacisku boli,a najgorzej przy chodzeniu boli,nie wiem co to może byc i jak zapobiec temu?

Witam. Opisana zmiana najprawdopodobniej pojawiła się w wyniku noszenia nieodpowiedniego obuwia. Jeśli towarzyszą jej dolegliwości bólowe proszę skontaktować się z lekarzem który przeprowadzi bezpośrednie badanie.