Bolesny i pulsujący brzuch a możliwość ciąży

Witam. Kilka tygodni temu trafiłam do szpitala z bolesnym i pulsującym brzuchem. Byłam na USG brzucha i wykazało ono, że mam za dużo gazów w jelitach. Cały czas czuję jak mi się coś "rusza" w brzuchu. Robiłam nawet test ciążowy żeby wykluczyć ciąże(wynik negatywny 2 razy). USG także nie wykryło ciąży. Ostatni raz współżyłam w czerwcu 2014 roku więc teraz byłabym na początku 8 miesiąca. Czy to może być ciąża? Nie mam powiększonego brzucha... Mam już jakąś paranoje..Co to może być?Dziękuję za odp.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli Pani miesiączkuje i od tamtego czasu nie potwierdzono ciąży. Można założyć, że nie jest Pani w ciąży i przyczyny dolegliwości szukać gdzie indziej.
Pozdrawiam