Bolesny modzel na stopie

witam serdecznie... już dłuższy czas mam na stopie poważną dolegliwość...wydaje mi się ze jest to forma odcisku, tzw modzel..boli, nie mogę już stabilnie stąpać na tej stopie, jest to bardzo uciążliwe i przedewszystkim bolesne...co robić???...stosuję acerin w płynie..ale efekty są mizerne, może tez dlatego, ze nie stosuję jego rewgularnie.prosz o pomoc..

Proszę udać się do podologa, modzel można usunąć, jednak czasem może odrosnąc i wtedy nalezy zrobić to ponownie . Warto zwrócić uwagę również na obuwie aby było miękkie najlepiej na płaskiej podeszwie