Bolesny ucisk w obrębie piersi a miesiączka

Witam. Od jakiś 3 miesięcy czuje niepokojący ucisk w piersi gdy zbliża się miesiaczka aż boję sie dotykać ponieważ bardzo boli... jednak nie wyczuwam żadnego guzka. Moje pytanie jest takie czy jeśli pójdę do ginekologa to mogę mu to powiedzieć? I czy on to zbada ?? Ps. Wizytę mam juz ustalona tylko nie wiem co powiedziec proszę o porade w tej sprawie. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę powiedzieć. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.