Boli i piecze mnie pierś - to coś poważnego?

Witam.

Mam pytanie: od wczoraj boli mnie prawa pierś, czuję jakby pieczenie. Przez jakąś godzinę bolał mnie również mostek przy oddychaniu, trochę prawa ręka - dlatego też zastanawiam się, czy może to być ból na tle nerwowym. Od jakiegoś czasu boję się, że zaszłam w ciążę, mimo że robiłam już 2 testy i wyszły one negatywne, ale wciąż się przejmuję i boję się, że wmawiam sobie pewne objawy. Proszę o radę.

Dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Proponuję odwiedzić ginekologa - wykluczy czy faktycznie nie jest Pani w ciąży oraz zbada Panią pod kątem oceny piersi. Nie wydaje mi się, aby ten ból miał poważną przyczynę, niemniej zawsze warto się przebadać.

Pozdrawiam serdecznie