Boli mnie dół brzucha: czy jestem w ciąży?

Dzień dobry. Od pewnego czasu mam nieregularny okres. Dawniej miałam co 28 dni. Teraz różnie - albo mi się spóźnia albo mam tydzień wcześniej. Byłam u pani ginekolog jak mi się okres spóźniał i przepisała mi lek, po którego stosowaniu w ciągu 5 dni dostałam okres. Od pewnego czasu mam ciągle biały wyciekający śluz, czasami przechodzący do żółtego. Ostatnio często mój chłopak wkładał palec tam do środka. ostatnio mnie boli dół brzucha i czasami koło pępka. Boję się. Co mi jest?

Witam serdecznie.
Nieprawidłowa wydzielina z pochwy, o żółtym zabarwieniu może być związana ze stanem zapalnym pochwy. Przemawia za tym również fakt dolegliwości bólowyh podbrzusza. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozwoli to na postawienie właściwego rozpoznania oraz włączenie leczenia.
Pozdrawiam.