Boli mnie lekko w podbrzuszu - czy mogę być w ciąży?

Miesiączkę powinnam dostać 15 listopada, a dalej jej nie mam... Boli mnie lekko w podbrzuszu, moje cykle były regularne - do 27 lub 28 dni, stąd mój niepokój.

Witam serdecznie,
Jeżeli miesiączka się opóźnia, należy wykonać test ciążowy, aby wykluczyć ciążę. Gdyby wynik był negatywny, należy go powtórzyć po 2 dniach.
W przypadku braku miesiączki oraz ujemnego wyniku testu ciążowego konieczna będzie wizyta u ginekologa, aby wyjaśnić przyczynę braku miesiączki.
Pozdrawiam