Boli mnie połowa głowy i szyja - prawa strona

Nie wiem od czego zacząć, mam tyle objawów :( Boli mnie głowa prawa strona i szyja czasami ramię, klatka piersiowa, plecy na poziomie klatki piersiowej. Jeśli chodzi o głowę rwą mnie zęby ,kłucie w skroni albo pieczenie, drętwienie ust, czasami źle widzę na prawe oko, był moment że miałam drętwienie kości policzkowej. Badanie krwi okej tylko OB 13. Dwa razy była robiona tomografia głowy bez kontrastu i jest okej. USG Dopllera, węzłów chłonnych, ślinianek okej .Prześwietlenie odcinka szyjnego też okej. Zęby wyleczone, ostatnio zaczęły mnie boleć pachy i pod kolanami, lekarka mówi że węzły nie są powiększone. Nie wiem co mi jest:( czuję się źle i potrzebuję POMOCY. GDZIE MAM SIĘ JESZCZE UDAĆ JAKIE BADANIE ZROBIĆ? Na badania już wydałam tyle pieniędzy i nadal nic nie wiem.

Witam serdecznie.

Rzeczywiście miała Pani wykonanych bardzo dużo badań, które nie dały odpowiedzia skąd się biorą dolegliwości.

Jeżeli tomografia komputerowa głowy była robiona bez kontrastu to może nie wykazać pewnych patologii. Proponuję rozważenie w tej sytuacji wykonanie rezonansu magnetycznego głowy.
Ponadto badanie rtg kręgosłupa nie jest badaniem dokładnym. Dlatego tu również warto rozważyć wykonanie rezonansu magnetycznego odcinka szyjnego kręgosłupa.

Konieczna jest konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam