Bonding na przebarwienia i i ubytki szkliwa

witam, mam 25 lat. Fluor zawart w wodzie w czasie dzieciństwa zniszczył mi szkliwo, mam przebarwienia,ubytki szkliwa. Czy bonding to dobry sposób poprawy kształtu zęba i estetyki? Zależy mi na sposobie mało inwazyjnym, bezpiecznym dla zdrowia. Chciałabym jeszcze ochronić zęby przed koronami. Mam wrażenie że dentyści w mojej okolicy nie stosują jeszzce tej metody, nie maja do niej przekonania. Nikt nie zaproponował mi poprawy wyglądu zęba za pomocą kompozytu. A fluoroza wydaje mi się wskazaniem?

Proszę pytać lekarzy oo nowy preparat do infiltracji próchnicy usuwania przebarwień.To ICON firmy DMG. Na razie skuteczność jest stale potwierdzana w badaniach klinicznych ale wykonano już takie zabiegi i osiągnięto zadawalający efekt. Należy wcześniej wykonać zabieg wybielania .Prace kliniczne są zaawansowane proszę ewentualnie zaczekać ale jeszcze nie decydować się na inne metody.Kształtu ten preparat nie poprawi.