Borderline a problemy w związku

Witam Mam stwierdzone borderline. Od dwóch lat lecze się u psychoterapeuty i farmakologiczne. Jestem w związku z mężczyzną, którego cierpliwość do mojego zaburzenia powoli się kończy. Zaczynam winic terapeute za brak efektów w leczeniu. Staram się jak mogę by konsekwencje mojego zaburzenia nie dotykały otoczenia. Jednak cały czas popel iam te same błędy o których mówi mi mój partner np. Nic nie robisz, tracisz czas, dramatyzujesz, zadajesz ciągle pytania włącznie ze słowny niszczenie wszystkiego. Nie wiem już czy bardziej jestem zmęczona walka z zaburzeniem, czy walka z samym sobą by pokazać się mu z lepszej str. Nie mnie jednak mam wrażenie, że terapia nie działa tak jak powinna.Czy wogole jest możliwe stworzyć związek mając borderline i leczac się na to?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Ucieszyło mnie, że jest Pani w leczeniu psychoterapeutycznym/farmakologicznym.
Proces terapeutyczny jest procesem wymagającym przede wszystkim czasu, cierpliwości, zaangażowania oraz aktywnej współpracy z Terapeutą.

W nawiązaniu do Pani relacji, moją uwagę zwróciły przekazy werbalne Pani Partnera w kierunku Pani: "... Nic nie robisz, tracisz czas, dramatyzujesz, zadajesz ciągle pytania włącznie ze słowny niszczenie wszystkiego. ... ." które według mojej opinii nie brzmią wspierająco/przyjaźnie...

Podsumowując, zachęcałbym Panią do poruszenia wątku niezadowolenia Pani z terapii, z Terapeutą.

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605