Borelioza 1,5 roku temu a wyniki badań

1,5 roku temu stwierdzono u mnie boleriozę. Obecnie powtórzyłam badania - Badanie Borelia EUROLINE RN-AT adv IGM - VisE Borrelia burgdorferi /VisE-Bb - 4 - p41 - 37 -p39 - 2 OspC Ba -26 OspC Bg -22 OspC BSP - 22 IgG - -1 IgM -104 Ko - 89 Et - -1 Intensywność 0-11 - brak wybarwienia 12-18 - słabe wybarwienie 19-256 - silne wybarwienie Test EUROLINE RN-AT adv IgM pozytywny Proszę o interpretację wyników. Pozdrawiam. Lucyna

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na świeża infekcja. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.