Borelioza a bolesność podbrzusza u 24-letniej osoby

Witam serdecznie.Od 4 miesięcy mam stałe bóle podbrzusza oraz odcinka lędźwiowo-krzyżowego.Odwiedziłam wielu lekarzy.Jak narazie zdiagnozowaną mam boreliozę,potwierdzoną wynikiem Elisa,którego norma w klasie IgM była 5-krotnie przewyższona,a po 3 mięsiacach od leczenia azycyna przez 9 dni,wynik dalej dodatni w klasie IgM na 8 punktów potwierdzony metodą Wester-Blot.Dalej szukam przyczyny bólów podbrzusza , bo zdania lekarzy są podzielone.Jedni twierdzą , że mogą być od boreliozy te bóle inni że przyczyna jest inna.Dziś miałam wykonane badanie ogólne moczu i chciałabym się zapytać czy nieprawidłowościa jest śluz obecny w moczu oraz nabłonki okrągłe 1 . ? Dodam że objawem który mi towarzyszy i jest najbardziej uciążliwy oraz martwiący to właśnie ból podbrzusza , najczęściej po prawej stronie w okolicy biodra ,ale objawów towarzyszących jest oczywiście dużo więcej m.in. okropne bóle mięśni nóg, migrenowe bóle głowy,bóle mięsni rąk,kołatania serca,kłucie w klatce piersiowej,bezdech nocny,bóle gardła,bóle uszu,obręczy barkowej,utrata równowagi,czasami rozmyte widzenie,pieczenie oczu,ataki paniki i lęku,parcia na pęcherz.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza