Borelioza i badania na chlamydię pneumonia

W biorezonansie wykryto u mnie boreliozę nie robiłam żadnych badań w tym kierunku. badanie zrobiłam tylko na chlamydie pneumonia i wyszło że jest. Moje objawy to straszne nudności, bóle żołądka i brzucha, przeszkadzanie w gardle, rozkojarzenie, bezsilność itd. Przez kilka miesięcy brałam zioła ale bez rezultatu. Wszystkie inne badania ok. Mam pytanie czy ktoś wie co to za choroba bo męczę się już 3 lata i nikt nie jest w stanie mi pomóc.

Niestety trudno się wypowiedzieć na temat przez Panią opisany, ponieważ biorezonans nie jest medyczną metodą diagnostyczną i punktu widzenia lekarza nie ma żadnego znaczenia.