Borelioza i bóle stawów

Wita mam stwierdzona boleriozę dwa lata temu była dwa miesiace na antybiotyku wynik w maju tego roku wyszedł jeszcze nie taki jak powinen świeze zakaznie wyszło ujemne a strare w wątpliwe od czerwca jestem bez ubazpieczenia zaczynam odczuwać osłabienie organizu lapie kazda infekcje i mam dolegliwości bolowec ze strony wstaów czy powinam zrobić powtórnie test i po jakim czasie bol stawów jest tak silny ze cieżko chodzić jak by ktoś łamał kosci

Aleksander Ropielewski

Nasilenie objawów i ich okres ujawnienia od czasu zachorowania jest indywidualny. Sugeruję nie wykonywać na razie testu a skonsultować sie z lekarzem specjalistą chorób zakaźnych.